Projekt edukacyjny w ZS Czudec

Filmik "Od elementarza do Teamsiarza"Od elementarz do Teamsiarza.

 

Od elementarza do teamsiarza”-   to tytuł ciekawego projektu realizowany w br. szkolnym przez uczniów 3 klasy szkoły branżowej, którzy w ten sposób włączyli się do projektu edukacyjnego Oby Młodzież organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Projekt uwzględniał wzmacnianie kompetencji społecznych i obywatelskich, a jego opracowanie wymagało samodzielności i pomysłowości młodych ludzi . Finał przedsięwzięcia odbył się 10 czerwca, uczniowie zaprezentowali materiał filmowy oraz fotoalbumy o zmianach na przestrzeni lat form nauki, samej młodzieży i całokształtu szkolnego życia.

Pomimo wielu miesięcy zdalnej pracy uczniowie potrafili wspólnie zaplanować i samodzielnie przeprowadzić wiele działań, by na koniec podczas finału świętować już w szkole podsumowanie projektu.

DSC 0611DSC 0669DSC 0555DSC 0562DSC 0563DSC 0575DSC 0587

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.