PILNE

Zdalne nauczanie w Zespole Szkół w Czudcu.

W związku z realizacją zdalnego nauczania w naszej szkole proszę wszystkich uczniów o zalogowanie się w dzienniku elektronicznym na swoich kontach i pobieranie wiadomości od nauczycieli. W naszej szkole zdalne nauczanie odbywa się główonie w oparciu o dziennik elektroniczny Librus i według metod ustalonych z nauczycielami. Zachęcam również do korzystania ze stron wolnelektury.pl, epodręczniki.pl (można założyć sobie konto), www.korzeszow.pl, www.gov.pl, tam znajdują się linki do innych stron zalecanych do wykorzystania. Proszę pamiętać, że nie jest to czas wolny! Jak na razie terminy zakończenia roku szkolnego i egzaminu maturalnego nie zostały zmienione. Apeluję też o pozostawanie w domu. Od naszej postawy zależy dziś ile będzie osób chorych i niestety ile będzie ofiar epidemii. Wykażmy się zdrowym rozsądkiem.