Festiwal nauki w ZS Czudec

Festiwal Nauki w Zespole Szkół w Czudcu

 W dniu 12.12.2019 r. w Zespole Szkół w Czudcu odbył się I Szkolny Festiwal Naukowy E(x)plory zorganizowany przez ZS Czudec i Fundację Zaawansowanych Technologii w Warszawie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W trakcie pokazów nasza młodzież zaprezentowała 13 eksperymentów naukowych, głównie z fizyki, chemii i gastronomii. Pokazy oceniało jury w składzie: p. mgr Sylwia Mazur reprezentująca Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direkt, p. dr Mariusz Bester - pracownik naukowy Uniwersytetu Rzeszowskiego, p. mgr Marek Rykała, nauczyciel Informatyki SP Zaborów, p. Małgorzata Piękoś, nauczyciel doradztwa zawodowego i przedmiotów ekonomicznych ZS Czudec. 
Po burzliwej debacie do dalszego etapu wyłoniono projekt przygotowany przez Pawła Fortunę i Pawła Wilka "Napęd magnetohydrodynamiczny- możliwości wykorzystania" przygotowany pod kierunkiem p. Konrada Chlebicy. Zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym etapie, a pozostałym uczestnikom gratulujemy wiedzy, zapału i zaangażowania. Dziękujemy również nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie projektu. Niecierpliwie czekamy już na kolejne pokazy!

DSC01548DSC01552DSC01553DSC01558DSC01563DSC01568

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.