Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole

 

"Dla Ciebie, Polsko", brzmiało przesłanie tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole. Punktualnie o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego", włączając się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Następnie uczestnicy uroczystości obejrzeli prezentację multimedialną ukazującą trudną i chwalebną zarazem historię naszej ojczyzny w ujęciu rodzimych mistrzów malarstwa. W programie artystycznym nie zabrakło wzruszających pieśni, ciekawych interpretacji muzycznych oraz słów i obrazów skłaniających do przemyśleń nad współczesnym pojęciem patriotyzmu.

DSC 0006IMG 1928IMG 1931IMG 1932IMG 1934IMG 1939

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.