Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole

 

"Dla Ciebie, Polsko", brzmiało przesłanie tegorocznych obchodów Święta Niepodległości w naszej szkole. Punktualnie o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego", włączając się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Następnie uczestnicy uroczystości obejrzeli prezentację multimedialną ukazującą trudną i chwalebną zarazem historię naszej ojczyzny w ujęciu rodzimych mistrzów malarstwa. W programie artystycznym nie zabrakło wzruszających pieśni, ciekawych interpretacji muzycznych oraz słów i obrazów skłaniających do przemyśleń nad współczesnym pojęciem patriotyzmu.

DSC 0006IMG 1928IMG 1931IMG 1932IMG 1934IMG 1939

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.