Lekcja o funduszach europejskich

Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej: Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Celem akcji jest wzrost wiedzy uczniów z zakresu przedsiębiorczości, budowanie przedsiębiorczych postaw, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej oraz poznanie, jakie możliwości młodym ludziom dają Fundusze Europejskie oraz jak wspierają one tworzenie i rozwój firm. Podczas dwóch 45-minutowych zajęć uczniowie z klasy I i III technikum dowiedzieli się, jak Fundusze Europejskie pomagają młodym ludziom przekuć pomysł w prosperujący biznes. Uczniowie uczyli się ponadto tworzyć uproszczony model biznesowy (Business Model Canvas) i wypełniać wniosek do Platform startowych dla nowych pomysłów. Podczas drugiej części zajęć grali w grę edukacyjną „Czas na Start-up!”. Wcielali się w młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu.

DSC 0923

DSC 0924DSC 0926

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.