Artystyczny sukces naszej uczennicy!

XII Międzypowiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna" był w tym roku konkursem na projekt muralu "100 - lecie początków Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wkład polskich olimpijczyków w umacnianie i walkę o Niepodległość”.

Wśród laureatów konkursu znalazła się Elżbieta Gzik z klasy III technikum żywienia, która w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała wyróżnienie.

Werdykt jury został ogłoszony 6 czerwca br. w "Siedlisku Janczar" podczas finału rajdu pieszego "Majówka Młodych". Goście oraz uczestnicy rajdu mieli możliwość zobaczyć ciekawą wystawę nagrodzonych prac plastycznych oraz porozmawiać z ich autorami.

Młodej artystce i jej opiekunce mgr Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ela25.jpgEla26.jpgEla27.jpg