Artystyczny sukces naszej uczennicy!

XII Międzypowiatowy Konkurs Twórczości Młodych "Kiedy myślę Ojczyzna" był w tym roku konkursem na projekt muralu "100 - lecie początków Polskiego Komitetu Olimpijskiego, wkład polskich olimpijczyków w umacnianie i walkę o Niepodległość”.

Wśród laureatów konkursu znalazła się Elżbieta Gzik z klasy III technikum żywienia, która w kategorii szkół ponadgimnazjalnych otrzymała wyróżnienie.

Werdykt jury został ogłoszony 6 czerwca br. w "Siedlisku Janczar" podczas finału rajdu pieszego "Majówka Młodych". Goście oraz uczestnicy rajdu mieli możliwość zobaczyć ciekawą wystawę nagrodzonych prac plastycznych oraz porozmawiać z ich autorami.

Młodej artystce i jej opiekunce mgr Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ela25.jpgEla26.jpgEla27.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.