Zakończenie praktyk zawodowych w Hiszpanii

Nasi uczniowie szczęśliwie powrócili z Malagi, gdzie realizowali projekt "Doświadczenie i praca w wiedzę wzbogaca" w ramach Erasmusa+ .

U hiszpańskich pracodawców doskonalili umiejętności zawodowe z uwzględnieniem najnowszych trendów w gastronomii, uczyli się języka a także odpowiedniego zachowania wobec współpracowników i klientów. Na zakończenie stażu otrzymali stosowne certyfikaty potwierdzające ich wysoką wiedzę oraz efektywną i wzorową pracę. Wyjeżdżali zadowoleni z osiągniętego sukcesu, ale i z łezką w oku, że piękna hiszpańska przygoda właśnie się zakończyła!

kM.jpgKM_8.jpgKM_9.jpgKM_11.jpgKM_12.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.