Uczestniczyliśmy w Czudeckim Jarmarku Kulturalnym "Darz bór"

Bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Czudca i przybyłych gości cieszył się zorganizowany 12 maja Czudecki Jarmark Kulturalny "Darz bór".

Uczniowie naszej szkoły przygotowali na tę okazję ciekawe stoiska tematyczne. Dziewczęta z technikum żywienia przyrządzały pod okiem nauczycieli zawodu pyszne burgery z proziaków, z dodatkiem kiełbasy dzika oraz różnorodnych warzyw. Uczennica technikum budowlanego wraz z opiekunką pomagała najmłodszym dzieciom w budowaniu z drewnianych, ekologicznych klocków własnego malutkiego domu. Czudecki Jarmark zgromadził licznych uczestników, którzy zapewne mają nadzieję na kontynuację podobnych przedsięwzięć w przyszłości.

jarmarkkulturalny_1.jpgjarmarkkulturalny_2.jpgjarmarkkulturalny_3.jpgjarmarkkulturalny_4.jpgjarmarkkulturalny_5.jpgjarmarkkulturalny_6.jpgjarmarkkulturalny_7.jpgjarmarkkulturalny_8.jpgjarmarkkulturalny_9.jpgjarmarkkulturalny_10.jpgjarmarkkulturalny_11.jpgjarmarkkulturalny_12.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.