Dylematy polszczyzny

Dylematy polszczyzny mieli okazję rozważać   uczestnicy tegorocznej VII edycji Szkolnego Konkursu Poprawności Językowej.

Spośród reprezentantów poszczególnych klas zwycięzcami okazali się:

I miejsce – Diana Barć, klas ITŻ

II miejsce – Katarzyna Myśliwiec, klasa II TŻ

III miejsce - Patrycja Mroczka, klasa III TŻ ex aequo Emilia Pająk, klasa III TŻ

Zwycięzcy uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Rozstrzygnięty został właśnie VIII Szkolny Konkurs Poprawności Językowej. Mistrzami poprawnej polszczyzny w bieżącym roku zostali: Agnieszka Haligowska (III TŻ), Artur Pasternak (I TB) oraz Patrycja Mroczka (IV TŻ). Laureaci konkursu otrzymali z rąk pana dyrektora Ryszarda Wacko okolicznościowe dyplomy a także piękne albumy książkowe.

Dylematypolszczyzny2019_1.JPGDylematypolszczyzny2019_2.JPGDylematypolszczyzny2019_3.JPGDylematypolszczyzny2019_4.JPG