Spotkanie przy wielkanocnym stole

Święta Wielkanocne mają w naszym kraju niezwykle piękną i długą tradycję.

W ciekawy sposób nawiązali do niej uczniowie klasy III technikum żywienia, którzy zorganizowali sympatyczne spotkanie przy wielkanocnym stole. Na zajęciach praktycznych, pod okiem nauczycielek zawodu: pań Agnieszki Machowskiej i Joanny Moskwy, przygotowali różnorodne, polskie przysmaki: babki piaskowe, mazurek kajmakowy, jajka faszerowane i w sosach oraz żur z chrzanem i białą kiełbasą. Spotkanie upłynęło w świątecznej i miłej atmosferze.

olimpiada20191.jpgolimpiada20192.jpgolimpiada20193.jpgolimpiada20194.jpgolimpiada20195.jpgolimpiada20196.jpgolimpiada20197.jpgolimpiada20198.jpgolimpiada20199.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.