Zdrowym być...

W środę 13 marca uczniowie klas II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w spotkaniu z panią dietetyk Sarą Sondej, prowadzącą poradnię dietetyczną ,,Dietasystem" w Rzeszowie.

Myślą przewodnią spotkania było hasło: Zmień swoje nawyki na zdrowe zamienniki . Pani dietetyk przekazała młodzieży cenne informacje dotyczące racjonalnego odżywiania się a także prowadzenia aktywnego stylu życia. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę na to, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść, aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Pani dietetyk omówiła także negatywny wpływ energetyków na organizm człowieka oraz możliwość ich zastąpienia czymś zdrowszym. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji, zdobytą wiedzę będą mogli wykorzystać na lekcjach i zastosować w codziennym życiu.

dietetykt2019_1.jpgdietetykt2019_2.jpgdietetykt2019_3.jpgdietetykt2019_4.jpgdietetykt2019_5.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.