Dzień Otwarty Szkoły 2019

We wtorek 5 marca w Dniu Otwartym Szkoły odwiedzili nas tegoroczni absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów z Babicy, Czudca, Nowej Wsi, Pstrągowej, Strzyżowa i Wyżnego.

Uczniowie zapoznali się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 a także uczestniczyli w różnorodnych zajęciach z nauczycielami i młodzieżą. Wśród licznych atrakcji przygotowanych na ten dzień znalazły się m. in. : pokazy pierwszej pomocy, domino matematyczne, warsztaty z zakresu budownictwa i savoir vivre´u, warsztaty symulacyjne - narkogogle i alkogogle przygotowane we współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Strzyżowie oraz quizy językowe. Zainteresowane osoby mogły spróbować swoich sił na szkolnej strzelnicy a także porozmawiać z zawodnikami speedwayu Stali Rzeszów. Miłą niespodzianką dla naszych gości był słodki poczęstunek oraz okolicznościowa loteria z nagrodami zorganizowana w bibliotece szkolnej. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom Dnia Otwartego Zespołu Szkół w Czudcu i zapraszają do ponownych odwiedzin.

budowlanka2_1.JPGbudowlanka2_2.JPGbudowlanka2_3.JPGbudowlanka_1.JPGbudowlanka_2.JPGbudowlanka_3.JPGbudowlanka_4.JPGbudowlanka_5.JPGbudowlanka_6.JPGdominomatematyczne_1.JPGdominomatematyczne_2.JPGgogle_1.JPGgogle_2.JPGgogle_3.JPGgogle_4.JPGgogle_5.JPGgogle_6.JPGgogle_7.JPGgogle_8.JPGlosowanie_1.JPGlosowanie_2.JPGlosowanie_3.JPGlosowanie_4.JPGpierwszapompoc_1.JPGpierwszapompoc_2.JPGpierwszapompoc_3.JPGpierwszapompoc_4.JPGpierwszapompoc_5.JPGpierwszapompoc_6.JPGpoczestunek_1.JPGpoczestunek_2.JPGpowitanie_1.JPGpowitanie_2.JPGpowitanie_3.JPGpowitanie_4.JPGpowitanie_5.JPGpowitanie_6.JPGstrzelnica_1.JPGstrzelnica_2.JPGzuzel_1.JPGzuzel_2.JPGzuzel_3.JPGzuzel_4.JPGzywieniowka_1.JPGzywieniowka_2.JPGzywieniowka_3.JPGzywieniowka_4.JPGzywieniowka_5.JPGzywieniowka_6.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.