Sto dni przed maturą!

Uczniowie III klasy liceum ogólnokształcącego i IV klasy technikum Zespołu Szkół w Czudcu na miejsce swojego wymarzonego balu studniówkowego wybrali znaną z gościnności restaurację „Żarnowianka”.

Punktualnie o godzinie 18:00 wszystkich obecnych na sali powitała w imieniu organizatorów Ewelina Warchoł, uczennica IV klasy technikum żywienia. Słowa wdzięczności za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży skierowała do dyrekcji szkoły oraz pedagogów. Pan dyrektor Ryszard Wacko, dziękując za zaproszenie, życzył tegorocznym absolwentom szkoły zdania egzaminów maturalnych, wyboru dobrej i ciekawej ścieżki życiowej a także spełnienia dużych i małych marzeń. Chwilą największego wzruszenia dla uczestników uroczystości było zatańczenie poloneza, w czasie którego można było podziwiać piękne kreacje pań, elegancję panów a także duże umiejętności tancerzy. Do szampańskiej zabawy porwał wszystkich DJ Witek, w repertuarze którego znalazły się zarówno wielkie przeboje polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, jak i piosenki na życzenie. Około godziny 23:00 zawitała na bal fotobudka, do której z miejsca ustawiła się długa kolejka. Bogaty wybór strojów i rekwizytów umożliwiał przeróżne, w tym bardzo zabawne metamorfozy. Radość uczestników balu, wspaniałą atmosferę uroczystości uwiecznił na pięknych zdjęciach pan Leszek Drzał. I tylko świt nadszedł jakby za wcześnie, by zakończyć tę wspaniałą i niepowtarzalną przygodę młodości!

studniówka2019_1.jpgstudniówka2019_2.jpgstudniówka2019_3.jpgstudniówka2019_4.jpgstudniówka2019_5.jpgstudniówka2019_6.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.