Z wizytą w teatrze

Młodzież naszej szkoły wybrała się 31 stycznia 2019 roku wraz z opiekunami do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl „Piaf” w reżyserii Jana Szurmieja.

Magia teatru pozwoliła przenieść się wszystkim w czasie i miejscu, by śledzić perypetie życiowe legendy francuskiej piosenki, Edith Piaf. Duże wrażenie na słuchaczach robiły niezwykle ekspresywne teksty wykonywanych przez nią utworów, wśród nich szlagier Non, rien de rien, non, je ne regrette rien. W muzycznym klimacie trzy godziny w teatrze upłynęły niezauważalnie. Zachęcamy do obejrzenia spektaklu archiwalnym nagraniem występu Edith Piaf: https://www.youtube.com/watch?v=4Hqc-NWlNJQ.

teatr2019_1.JPGteatr2019_2.JPGteatr2019_3.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.