Znamy zwycięzców XXI Szkolnego Konkursu Ortograficznego !

Szkolny Konkurs Ortograficzny odbył się 11 stycznia br. z udziałem 13 uczniów z sześciu klas.

Uczniowie zmierzyli się tym razem z dyktandem Rodzinne historyjki, które sprawdzało znajomość podstawowych zasad poprawnej pisowni, a opowiadało o protoplastach wesołego nastolatka. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie pierwszej klasy technikum budownictwa i technikum żywienia: Gabriela Potwora, Artur Pasternak i Łukasz Kulpiński.

Zwycięzcy językowych zmagań w nagrodę od dyrekcji szkoły otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz wydawnictwa albumowe związane z ich zawodowymi zainteresowaniami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXISKO2019_1.JPGXXISKO2019_2.JPGXXISKO2019_3.JPGXXISKO2019_4.JPGXXISKO2019_5.JPG