Znamy zwycięzców XXI Szkolnego Konkursu Ortograficznego !

Szkolny Konkurs Ortograficzny odbył się 11 stycznia br. z udziałem 13 uczniów z sześciu klas.

Uczniowie zmierzyli się tym razem z dyktandem Rodzinne historyjki, które sprawdzało znajomość podstawowych zasad poprawnej pisowni, a opowiadało o protoplastach wesołego nastolatka. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie pierwszej klasy technikum budownictwa i technikum żywienia: Gabriela Potwora, Artur Pasternak i Łukasz Kulpiński.

Zwycięzcy językowych zmagań w nagrodę od dyrekcji szkoły otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz wydawnictwa albumowe związane z ich zawodowymi zainteresowaniami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXISKO2019_1.JPGXXISKO2019_2.JPGXXISKO2019_3.JPGXXISKO2019_4.JPGXXISKO2019_5.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.