Spotkanie z panią Marią Wesołowską

15 stycznia młodzież klas I i IV technikum w ramach innowacji Etykieta młodego Polaka XXI wieku spotkała się z emerytowaną nauczycielką naszej szkoły, panią Marią Wesołowską.

Była to okazja do rozmowy, jak zmieniała się i wciąż zmienia szkolna rzeczywistość i kolejne pokolenia, a przy tym jak wiele, niezależnie od czasów, młodzi ludzie mają ze sobą wspólnego. W toku rozmowy okazało się, że to, co ważne, pozostaje przecież niezmienne, a szczególnie cenna jest uważność na to, co się dzieje wokół i zwyczajna wrażliwość wobec drugiego człowieka. Nastrojowym wyrażeniem takich refleksji były wybrane przez naszego Gościa piosenki Czesława Niemena i Marka Grechuty. Okazało się, że nic tak bardzo nie łączy, jak właśnie muzyka.

spotkanie2019_1.JPGspotkanie2019_2.JPGspotkanie2019_3.JPGspotkanie2019_4.JPG

Centrum Kształcenia Zawodowego