Spotkanie z panią Marią Wesołowską

15 stycznia młodzież klas I i IV technikum w ramach innowacji Etykieta młodego Polaka XXI wieku spotkała się z emerytowaną nauczycielką naszej szkoły, panią Marią Wesołowską.

Była to okazja do rozmowy, jak zmieniała się i wciąż zmienia szkolna rzeczywistość i kolejne pokolenia, a przy tym jak wiele, niezależnie od czasów, młodzi ludzie mają ze sobą wspólnego. W toku rozmowy okazało się, że to, co ważne, pozostaje przecież niezmienne, a szczególnie cenna jest uważność na to, co się dzieje wokół i zwyczajna wrażliwość wobec drugiego człowieka. Nastrojowym wyrażeniem takich refleksji były wybrane przez naszego Gościa piosenki Czesława Niemena i Marka Grechuty. Okazało się, że nic tak bardzo nie łączy, jak właśnie muzyka.

spotkanie2019_1.JPGspotkanie2019_2.JPGspotkanie2019_3.JPGspotkanie2019_4.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.