Master Class w Zespole Szkół w Czudcu

Przedstawiciele holenderskiej firmy AVIKO wybrali naszą szkołę jako miejsce organizacji Pokazu Mistrzów, specjalistycznego konkursu dla szefów kuchni różnorodnych lokali gastronomicznych z terenu całego Podkarpacia

. Zespoły doświadczonych kucharzy stanęły do rywalizacji polegającej na przygotowaniu potraw z wykorzystaniem produktów firmy AVIKO. Wyczarowali m.in. Fish&Chips z pikantnym majonezem, schab w cytrynowej emulsji maślanej z frytkami z batatów, ciasteczka Churros z sosem z owoców leśnych i wanilii. Zwycięzcy Pokazu Mistrzów otrzymali w nagrodę zestaw profesjonalnych noży kuchennych. Asystentami poszczególnych grup zawodników byli wyróżniający się uczniowie technikum żywienia. Organizatorzy konkursu wysoko ocenili zawodowe umiejętności naszej młodzieży a także świetną współpracę z kadrą nauczycielską. Kilkakrotnie podkreślali także, że nasze pracownie gastronomiczne spełniają najwyższe europejskie standardy i dlatego firma AVIKO zdecydowała się kontynuować w najbliższym czasie wspólne przedsięwzięcia z naszą szkołą.

masterClass2019_1.jpegmasterClass2019_1.JPGmasterClass2019_2.jpegmasterClass2019_2.JPGmasterClass2019_3.jpegmasterClass2019_4.jpegmasterClass2019_5.jpegmasterClass2019_6.jpegmasterClass2019_7.jpegmasterClass2019_8.jpegmasterClass2019_9.jpegmasterClass2019_10.jpegmasterClass2019_11.jpeg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.