Sezon narciarski rozpoczęty!

W piękną, słoneczną środę, 9 stycznia, wraz z opiekunem p. Jackiem Lenartem wyjechaliśmy do Puław na stok narciarski "Kiczera".

Warunki na stoku były bardzo dobre, więc jazda sprawiała nam wiele przyjemności. Wśród nas znaleźli się uczniowie doskonalący swoje umiejętności sportowe, ale także narciarze początkujący, rozpoczynający dopiero swą przygodę. Nad całą grupą czuwali instruktorzy narciarstwa, którzy udzielali cennych rad w tej wymagającej sporych umiejętności dyscyplinie. Po wielu godzinach szusowania na nartach , nawet przy oświetlonym po zmroku stoku, wróciliśmy do szkoły zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję , że kolejny wyjazd na narty nastąpi już wkrótce, zapraszamy!

narty2018_1.jpgnarty2018_2.jpgnarty2018_3.jpgnarty2018_4.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.