Stypendia premiera 2018

W środę 19 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wśród najzdolniejszych uczniów województwa podkarpackiego znaleźli się także nasi uczniowie: Ewelina Warchoł z klasy IV technikum żywienia oraz Arkadiusz Szymański z III klasy liceum ogólnokształcącego.

Pani kurator Małgorzata Rauch oraz pani wojewoda Ewa Leniart pogratulowały młodzieży bardzo wysokich wyników w nauce i na olimpiadach przedmiotowych, wyraziły także nadzieję, że w przyszłości ci młodzi ludzie swą wiedzą i umiejętnościami przyczynią się do dalszego rozwoju naszego regionu. Panie złożyły wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Uroczystość uświetniła swoim występem Roksana Węgiel, tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

stypendysci2018_1.jpgstypendysci2018_2.jpgstypendysci2018_3.jpgstypendysci2018_4.jpgstypendysci2018_5.jpgstypendysci2018_6.jpgstypendysci2018_7.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.