Stypendia premiera 2018

W środę 19 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wśród najzdolniejszych uczniów województwa podkarpackiego znaleźli się także nasi uczniowie: Ewelina Warchoł z klasy IV technikum żywienia oraz Arkadiusz Szymański z III klasy liceum ogólnokształcącego.

Pani kurator Małgorzata Rauch oraz pani wojewoda Ewa Leniart pogratulowały młodzieży bardzo wysokich wyników w nauce i na olimpiadach przedmiotowych, wyraziły także nadzieję, że w przyszłości ci młodzi ludzie swą wiedzą i umiejętnościami przyczynią się do dalszego rozwoju naszego regionu. Panie złożyły wszystkim obecnym najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Uroczystość uświetniła swoim występem Roksana Węgiel, tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018.

stypendysci2018_1.jpgstypendysci2018_2.jpgstypendysci2018_3.jpgstypendysci2018_4.jpgstypendysci2018_5.jpgstypendysci2018_6.jpgstypendysci2018_7.jpg