Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku zorganizował Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Fotograficzny pod hasłem „ Miejsca walk o niepodległość w powiecie strzyżowskim i okolicach”.

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie miejsc walk Polaków w obronie kraju na przestrzeni wieków. Zdjęcia własnego autorstwa miały mieć postać albumu fotograficznego.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobył album wykonany przez Dominika Strzępka, ucznia II klasy Technikum Budowlanego Zespołu Szkół w Czudcu, ilustrowany rycinami Diany Barć, uczennicy klasy II Technikum Żywienia. Gratulujemy!

konkursfotograficzny2018_1.jpegkonkursfotograficzny2018_1.JPGkonkursfotograficzny2018_2.jpegkonkursfotograficzny2018_2.JPGkonkursfotograficzny2018_3.jpegkonkursfotograficzny2018_4.jpegkonkursfotograficzny2018_5.jpegkonkursfotograficzny2018_6.jpeg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.