ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

30 listopada w Zespole Szkół w Czudcu zorganizowano dzień poświęcony walce z HIV i AIDS. Młodzież we współpracy z opiekunką LOP panią Martą Pytko i opiekunką PCK panią Agnieszką Rykałą przygotowała audycję na temat wirusa HIV, sytuacji epidemiologicznej zakażeń HIV i zachorowań na AIDS w województwie podkarpackim i w Polsce a także na temat, jak można żyć z tą chorobą.

Przygotowano także gazetkę tematyczną i stoisko z broszurami informacyjnymi, ulotkami i książkami dla uczniów. Na zakończenie akcji przeprowadzono konkurs wiedzy o HIV i AIDS, do którego przystąpiło 25 uczniów naszej szkoły.I miejsce zajęła Ewelina Warchoł, uczennica klasy IV technikum żywienia, miejsce II Diana Barć, natomiast miejsce III - Karolina Budyń, również uczennice technikum żywienia. Wręczenie nagród odbyło się w obecności pani Agaty Malec z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Strzyżowie oraz dyrektora szkoły pana Ryszarda Wacko.

aids2018_1.jpgaids2018_2.jpgaids2018_3.jpgaids2018_4.jpgaids2018_5.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.