Startujemy w konkursie MAKRO CHEF!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w trzeciej edycji konkursu ,,WYZWANIE MAKROSZEFA – Szef dla Młodych Talentów ”. Do udziału w konkursie zakwalifikowało się 20 szkół z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentuje drużyna w składzie: lider pani Agnieszka Machowska oraz sześcioro uczniów z technikum żywienia: Warchoł Ewelina (klasa IV), Dziadosz Dominika, Budyń Karolina, Czarnik Mikołaj (klasa III) oraz Ruszała Aleksandra , Stolarski Dawid (klasa II). Zespół miał za zadanie opracować autorski przepis na danie kuchni historycznej, z wykorzystaniem produktów Makro: śliwki suszone, borowiki w zalewie oraz czosnek marynowany. Uczniowie pod okiem lidera przygotowali danie o nazwie Łódeczki z polędwicy na falach z puree, podane z kaszotto, karmelizowanym burakiem i sosem jeżynowym. Mamy szansę na wygraną! Dlatego prosimy o lajkowanie naszej potrawy na stronie konkursu https://www.facebook.com/szefdlamlodychtalentow/ . Głosowanie trwa do 12 grudnia do godziny 16.00. Ilość lajków decyduje o wygranej!

 

makro_chef_1.JPGmakro_chef_2.JPGmakro_chef_3.JPGzdjecie_zespolu.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.