Startujemy w konkursie MAKRO CHEF!

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w trzeciej edycji konkursu ,,WYZWANIE MAKROSZEFA – Szef dla Młodych Talentów ”. Do udziału w konkursie zakwalifikowało się 20 szkół z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentuje drużyna w składzie: lider pani Agnieszka Machowska oraz sześcioro uczniów z technikum żywienia: Warchoł Ewelina (klasa IV), Dziadosz Dominika, Budyń Karolina, Czarnik Mikołaj (klasa III) oraz Ruszała Aleksandra , Stolarski Dawid (klasa II). Zespół miał za zadanie opracować autorski przepis na danie kuchni historycznej, z wykorzystaniem produktów Makro: śliwki suszone, borowiki w zalewie oraz czosnek marynowany. Uczniowie pod okiem lidera przygotowali danie o nazwie Łódeczki z polędwicy na falach z puree, podane z kaszotto, karmelizowanym burakiem i sosem jeżynowym. Mamy szansę na wygraną! Dlatego prosimy o lajkowanie naszej potrawy na stronie konkursu https://www.facebook.com/szefdlamlodychtalentow/ . Głosowanie trwa do 12 grudnia do godziny 16.00. Ilość lajków decyduje o wygranej!

makro_chef_1.JPGmakro_chef_2.JPGmakro_chef_3.JPGzdjecie_zespolu.jpg