Nasi wolontariusze z wizytą w Domu Dziecka

W środę 28 listopada 2018 r. pani dyrektor  i wychowawca Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące odebrali dary zebrane przez naszych uczniów podczas akcji charytatywnej przeprowadzonej w sklepach "Groszek" oraz "Delikatesy Centrum" w Czudcu.

Wszystkim darczyńcom w imieniu mieszkańców i pracowników Domu Dziecka składamy serdeczne podziękowania za hojność i okazane serce. 

Wieczorem 16 naszych wolontariuszy wraz z opiekunami uczestniczyło w zabawie andrzejkowej w Domu Dziecka w Łące. Młodzież przygotowała na spotkanie słodki poczęstunek oraz podarowała najmłodszym dzieciom sympatyczne pluszowe zabawki. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy muzyce granej na żywo.

andrzejkiwłące_1.JPGandrzejkiwłące_2.JPGandrzejkiwłące_3.JPGandrzejkiwłące_4.JPGandrzejkiwłące_5.JPGandrzejkiwłące_6.JPGandrzejkiwłące_7.JPGandrzejkiwłące_8.JPGandrzejkiwłące_9.JPGandrzejkiwłące_10.JPGandrzejkiwłące_11.JPGandrzejkiwłące_12.JPGandrzejkiwłące_13.JPGandrzejkiwłące_14.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.