Nasi wolontariusze z wizytą w Domu Dziecka

W środę 28 listopada 2018 r. pani dyrektor  i wychowawca Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące odebrali dary zebrane przez naszych uczniów podczas akcji charytatywnej przeprowadzonej w sklepach "Groszek" oraz "Delikatesy Centrum" w Czudcu.

Wszystkim darczyńcom w imieniu mieszkańców i pracowników Domu Dziecka składamy serdeczne podziękowania za hojność i okazane serce. 

Wieczorem 16 naszych wolontariuszy wraz z opiekunami uczestniczyło w zabawie andrzejkowej w Domu Dziecka w Łące. Młodzież przygotowała na spotkanie słodki poczęstunek oraz podarowała najmłodszym dzieciom sympatyczne pluszowe zabawki. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy muzyce granej na żywo.

andrzejkiwłące_1.JPGandrzejkiwłące_2.JPGandrzejkiwłące_3.JPGandrzejkiwłące_4.JPGandrzejkiwłące_5.JPGandrzejkiwłące_6.JPGandrzejkiwłące_7.JPGandrzejkiwłące_8.JPGandrzejkiwłące_9.JPGandrzejkiwłące_10.JPGandrzejkiwłące_11.JPGandrzejkiwłące_12.JPGandrzejkiwłące_13.JPGandrzejkiwłące_14.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.