W 100-lecie odzyskania Niepodległości

Młodzież Zespołu Szkół uczciła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uroczystą akademią, która stała się prawdziwym świętem polskiej poezji patriotycznej, dawnych i współczesnych mistrzów słowa a także bardzo ciekawą lekcją o naszej trudnej i chwalebnej zarazem historii.

Nastrój uroczystości współtworzyły filmy dokumentalne oraz piosenki patriotyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Pan dyrektor Ryszard Wacko w swoim okolicznościowym wystąpieniu odwołał się do ponadczasowego znaczenia wartości: Bóg, Honor, Ojczyzna. Przypomniał postawy wielu młodych ludzi, którzy tym ideom wierni byli do końca i gdy przyszło zdawać egzamin z odwagi, przedkładali dobro i przyszłość narodu nad własne życie.

Punktualnie o godzinie 11:11 wszyscy zebrani odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego", włączając się do ogólnopolskiej akcji uczczenia Święta Niepodległości.

100_1.JPG100_2.JPG100_3.JPG100_4.JPG100_5.JPG100_6.JPG100_7.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Zawodowego

Projekt "Zawodowcy na start"

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.