Przedszkolaki z wizytą w Zespole Szkół w Czudcu

W piękną słoneczną środę 17 października gościliśmy w szkole sympatycznych przedszkolaków z Czudca. Dzieci spotkały się z panem dyrektorem Ryszardem Wacko, który opowiedział im wiele ciekawych historyjek związanych z zabytkowymi budynkami szkoły i podworskim parkiem.

Następnie w towarzystwie pani bibliotekarz Lidii Bytnar zobaczyły "Skarbczyk" i zgromadzone w nim pamiątki po ostatnich właścicielach Czudca. Zajrzały także do nowocześnie urządzonej pracowni gastronomicznej, gdzie przed laty mieściła się kuchnia przedszkola. Podsumowaniem wizyty były zabawy na świeżym powietrzu wśród ogromnej ilości kolorowych liści oraz sesja zdjęciowa.