Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019!

Nowy rok szkolny powitał nauczycieli i uczniów piękną słoneczną pogodą. O godzinie 8:00 w kościele parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Czudcu odprawiona została uroczysta Msza święta. Ks. Marek Łączkowski w wygłoszonej homilii podkreślił wartość zawierzenia Panu Bogu wszystkich planów i starań związanych z rozpoczynającym się czasem nauki.

Mówił także o potrzebie wzajemnej dobroci i życzliwości, które uczynią świat wokół nas bardziej przyjaznym i radosnym.

Następnie nauczyciele i uczniowie spotkali się na dziedzińcu szkoły. W czasie uroczystości Pan Starosta Strzyżowski Robert Godek wręczył nominację Panu Ryszardowi Wacko na dyrektora Zespołu Szkół w Czudcu, życząc mu jednocześnie owocnej i miłej współpracy z nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Pan Starosta odwołał się także do pięknej i długoletniej tradycji szkolnictwa średniego w Czudcu, wyraził nadzieję, że będzie ona kontynuowana dla dobra całej społeczności lokalnej.

Pan dyrektor podziękował za życzenia, wyraził przekonanie, że wraz z nauczycielami i uczniami uda mu się efektywnie pracować dla dobra szkoły. W swoim wystąpieniu nawiązał ponadto do 79. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej, podkreślając bohaterską postawę naszych rodaków broniących Ojczyzny, wśród których nie zabrakło bardzo młodych ludzi.

Na zakończenie uczniowie spotkali się w klasopracowniach ze swoimi opiekunami na pierwszej lekcji wychowawczej.

roz20181.jpgroz20182.jpgroz20183.jpgroz20184.jpgroz20185.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Edukacja wojskowa – program pilotażowy

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.