Wyjątkowe pożegnanie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła msza św. w kościele pw. Świętej Trójcy w Czudcu. W wygłoszonej homilii ks. Radosław Banaś mówił do młodych słuchaczy przede wszystkim o potrzebie kierowania się w życiu wiarą i sumieniem jako gwarancją dobrego postępowania.

Szkolna akademia rozpoczęła się o godzinie 9:15 od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie pani dyrektor Marta Proksa powitała przybyłych na uroczystość gości a w krótkim przemówieniu podsumowała mijający rok szkolny. Szczególną uwagę zwróciła na osiągnięcia dydaktyczne i sukcesy sportowe uczniów.

Nagrodzone zostały osoby, które ukończyły szkołę w wyróżnieniem, miały najwyższą frekwencję, reprezentowały szkołę w poczcie sztandarowym, aktywnie działały w kółku gastronomicznym oraz w szkolnym kółku plastycznym.

Z kolei Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele wyróżniający się osiągnięciami w pracy z olimpijczykami, młodymi sportowcami, promujący szkołę w środowisku a także podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Wyjątkowo wzruszającą chwilą było pożegnanie przez przedstawicieli władz powiatu strzyżowskiego, Rady Rodziców, nauczycieli i uczniów odchodzącej na emeryturę długoletniej dyrektor szkoły pani Marty Proksy. Wicestarosta Strzyżowski Jan Stodolak podkreślił ogromne zasługi pani dyrektor dla rozwoju kierowanego przez nią Zespołu Szkół w Czudcu, jej talent organizatorski, zaangażowanie w codzienną pracę dla dobra szkoły i środowiska. W serdecznych słowach podziękował za wieloletnią i owocną współpracę, która podsumowana została Nagrodą Starosty Strzyżowskiego.

Podziękowanie za sumienną i oddaną pracę adresowano także do pozostałych pań: pani wicedyrektor Grażyny Kubskiej i pani mgr Wiesławy Wójcik, które również zdecydowały się na zakończenie pracy zawodowej.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy zdrowia, pięknych chwil spędzonych wraz z rodzinami i przyjaciółmi, realizacji marzeń oraz wszelkiego dobra w dalszym życiu.

koniecroku20181.JPGkoniecroku20182.JPGkoniecroku20183.JPGkoniecroku20184.JPGkoniecroku20185.JPGkoniecroku20186.JPGkoniecroku20187.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Edukacja wojskowa – program pilotażowy

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.