Sukces na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Martwa Natura 2018"

W Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie 13 czerwca br. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Martwa Natura 2018" połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej.

Na konkurs wpłynęło ponad 430 prac z 90 szkół , domów kultury i innych placówek wychowania pozaszkolnego. Po obejrzeniu prac - komisja z zachowaniem kryteriów regulaminu konkursu - postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia. Praca Eweliny Warchoł, uczennicy klasy III Technikum Żywienia, została doceniona i zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, którą można oglądać do końca września 2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51 w Rzeszowie. Młodej artystce i jej opiekunce pani Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.