Sukces artystyczny naszych uczennic!

Rozstrzygnięty został VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nasi Sąsiedzi – Mój zielony świat” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie.

Po obejrzeniu 563 prac (388 prac z Polski oraz 175 prac ze Słowacji) nadesłanych łącznie z 93 placówek, komisja w składzie: Monika Tohl, Bogusław Tomczak, Alfonz Kobielsky, Małgorzata Gilarska oraz Silvia Nusová przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.

Wszystkie prace reprezentantek naszej szkoły: Diany Barć i Aleksandry Ruszały z klasy I Technikum Żywienia a także Elżbiety Gzik z klasy II Technikum Żywienia zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do połowy maja 2018 roku w MDK Nowy Świat przy ul. Krakowskiej. Obrazy przedstawiają piękno i wyjątkowość świata w kolorze zieleni. Uczennicom i ich opiekunce mgr Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

konkursplastyczny20181.jpgkonkursplastyczny20182.jpgkonkursplastyczny20183.jpgkonkursplastyczny20184.jpgkonkursplastyczny20185.jpgkonkursplastyczny20186.jpg