Pożegnanie absolwentów szkoły 2018

W piątek 27 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Technikum Architektury Krajobrazu, Technikum Budownictwa oraz Technikum Żywienia.

W okolicznościowym przemówieniu pani dyrektor Marta Proksa przypomniała najważniejsze osiągnięcia uczniów w nauce, w konkursach i olimpiadach a także ich bardzo duże zaangażowanie w pracę dla dobra szkoły i środowiska. Absolwentom życzyła udanego startu w dorosłe i w pełni samodzielne życie, mądrych wyborów i spełnienia marzeń. Dyplomy i nagrody swoim podopiecznym wręczyli m. in. wychowawcy klas: Urszula Gurbisz, Marta Pytko i Wiesława Wójcik, opiekunka Szkolnego Koła Caritas mgr Agnieszka Dziadosz oraz opiekunka Kółka Plastycznego mgr Anna Cygan. Absolwenci podziękowali serdecznie paniom dyrektor, wychowawcom i wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za kilkuletnią współpracę i opiekę, za umożliwienie im realizacji wielu ciekawych i wartościowych przedsięwzięć a także za niezwykle życzliwą, wręcz rodzinną atmosferę w szkole. Młodsi koledzy przygotowali dla absolwentów sympatyczną niespodziankę - prezentację zdjęć ukazujących ich pobyt w szkole, w oficjalnych i humorystycznych sytuacjach. Dedykowali im także bardzo ciekawy i różnorodny koncert muzyczny. Wzruszające chwile pożegnania utrwalone zostały na pamiątkowych fotografiach.