Jesteśmy w półfinale Licealiady !

Cieszymy się ze zwycięstwa drużyny naszych uczniów w ćwierćfinale Wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej. Podopieczni panów Bartosza Hałasa i Wojciecha Szeli wystąpili w następującym składzie: Ernest Teper, Bartłomiej Woś, Jakub Rykała, Mateusz Kania, Szymon Gałuszka, Karol Stawarz, Tomasz Gąska, Mikołaj Czarnik i Brayan Gwiżdż.

W rozgrywkach nasi chłopcy pokonali młodych siatkarzy z Jasła, Krosna i Miejsca Piastowego, uzyskując w ten sposób awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 21 lutego br. w Czudcu. Zawodnikom i ich trenerom gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów na parkiecie!

 

siatka2018_1.jpgsiatka2018_2.jpgsiatka2018_3.jpgsiatka2018_4.jpgsiatka2018_5.jpg

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Edukacja wojskowa – program pilotażowy

 RODO

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.