Odwiedziny Mikołaja i jego świty

6 grudnia w naszej szkole okazał się dniem z prawdziwym uśmiechem na twarzy. A wszystko za sprawą odwiedzin Świętego Mikołaja i towarzyszącego mu orszaku Aniołków i Pomocników. Klasy też przygotowały się na to spotkanie. Miłe czerwone czapeczki i inne mikołajkowe rekwizyty nie tylko zwalniały od odpytywania, ale też wywoływały radość całego otoczenia. Mikołaj odwiedził Panie Dyrektor i poszczególne klasy z koszem pysznych ciasteczek i cukierków. Szkoda że ten dzień przypada raz w roku. Atmosferę jednak można zachować na dłużej!

MIKOŁAJKI2017_1.JPGMIKOŁAJKI2017_2.JPGMIKOŁAJKI2017_3.JPGMIKOŁAJKI2017_7.JPGMIKOŁAJKI2017_8.JPGMIKOŁAJKI2017_9.JPG

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt Leonardo da Vinci

Ostatnie pożegnanie śp.Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Jerzego Wesołowskiego