Odwiedziny Mikołaja i jego świty

6 grudnia w naszej szkole okazał się dniem z prawdziwym uśmiechem na twarzy. A wszystko za sprawą odwiedzin Świętego Mikołaja i towarzyszącego mu orszaku Aniołków i Pomocników. Klasy też przygotowały się na to spotkanie. Miłe czerwone czapeczki i inne mikołajkowe rekwizyty nie tylko zwalniały od odpytywania, ale też wywoływały radość całego otoczenia. Mikołaj odwiedził Panie Dyrektor i poszczególne klasy z koszem pysznych ciasteczek i cukierków. Szkoda że ten dzień przypada raz w roku. Atmosferę jednak można zachować na dłużej!

 

MIKOŁAJKI2017_1.JPGMIKOŁAJKI2017_2.JPGMIKOŁAJKI2017_3.JPGMIKOŁAJKI2017_7.JPGMIKOŁAJKI2017_8.JPGMIKOŁAJKI2017_9.JPG

 

godlo-polska

Centrum Kształcenia Praktycznego

Projekt "Zawodowcy na start"

Projekt Leonardo da Vinci

bezpieczna szkola logo

ubezpieczenie uczniów

Ostatnie pożegnanie śp.Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Jerzego Wesołowskiego

Projekt "Podkarpacie stawia na zawodowców"

Narodowe Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Kto jest online?

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.