ZNÓW BAWIMY SIĘ RAZEM - NA ANDRZEJKACH W ŁĄCE!

21 listopada 2017 młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu, Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami  już po raz  kolejny odwiedziła podopiecznych Katolickiej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łące.

Była to przemiła  okazja to wspólnej Andrzejkowej Zabawy, gdzie  najważniejsze były: uśmiech  na twarzach, energiczny taniec i wspaniały nastrój. Obydwie strony  już dużo wcześniej cieszyły się na  to spotkanie. Razem spędzony wieczór pozostawił ciepłe wrażenia i  przeświadczenie, że warto wychodzić poza schematy i szkolne mury.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 1- 2 grudnia 2017 w placówkach handlowych Groszek w Czudcu i Delikatesach Centrum w Zarzeczu odbędzie się zbiórka żywności, artykułów chemicznych i szkolnych. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję, której celem jest wsparcie wychowanków z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łące!

20171121_190737.jpg20171121_191259.jpg20171121_205111.jpg