Konkurs literacki Biblia księgą wszech czasów 2017

Uczniowie  I klasy technikum żywienia i technikum budownictwa uczestniczyli 16 listopada w konkursie literackim na temat Biblii. W określonym czasie wykonywali różnorodne zadania z zakresu znajomości Pisma Świętego, jego bohaterów, symboliki, związków frazeologicznych wywodzących się z Biblii a także malarstwa interpretującego sceny z  Nowego i Starego Testamentu. Rywalizację wygrała drużyna w składzie: Ola Ruszała, Ola Kiczek, Damian Kucab i Brayan Gwiżdż.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę bardzo dobre oceny z języka polskiego oraz okolicznościowy dyplom.

Zdaniem organizatorów: Lidii Bytnar i Elżbiety Pietruchy taka forma zajęć uatrakcyjnia nauczanie, rozwija kompetencje czytelnicze uczniów a także integruje zespół klasowy.

konkursbiblia_1.JPGkonkursbiblia_2.JPGkonkursbiblia_3.JPGkonkursbiblia_4.JPGkonkursbiblia_5.JPGkonkursbiblia_6.JPGkonkursbiblia_7.JPGkonkursbiblia_8.JPGkonkursbiblia_9.JPG