Sukcesy naszych uczniów w Powiatowej Licealiadzie !

Powiatowa Licealiada w Strzyżowie zakończyła się bardzo dużym sukcesem naszych uczniów startujących w biegach przełajowych. Szkołę reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt w składzie: Karol Stawarz, Adrian Maguder, Konrad Kucab oraz Aleksandra Ruszała i Ewelina Warchoł. Obydwie drużyny zdobyły I miejsce i zakwalifikowały się do wojewódzkich zawodów w Krośnie. Ponadto Karol zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej, a Adrian i Konrad – miejsca II i III. Podobnie bezkonkurencyjna okazała się Ola, triumfująca wśród dziewcząt, Ewelina uplasowała się na wysokim II miejscu. Młodym sportowcom i ich opiekunom panom Bartoszowi Hałasowi i Wojciechowi Szeli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

licealiada2017_1.jpglicealiada2017_2.jpglicealiada2017_3.jpglicealiada2017_4.jpglicealiada2017_5.jpglicealiada2017_6.jpglicealiada2017_7.jpg