Zespół Szkół w Czudcu w Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

W czasie Konferencji Naukowo - Metodycznej pod nazwą "Szkoła Promująca Zdrowie inwestycją w zdrowie dziecka", która odbyła się  5 czerwca 2017 roku, Zespół Szkół w Czudcu został uhonorowany Certyfikatem przyjęcia do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Kurator Oświaty w Rzeszowie Małgorzata Rauch wręczyła certyfikat na ręce pani wicedyrektor szkoły -  mgr Grażyny Kubskiej. Rejonowy Koordynator SPZdr - pani Jadwiga Boho - przekazała natomiast List Gratulacyjny szkolnemu koordynatorowi SPZdr - pani Wioletcie Sarnie, wyrażając podziękowanie za jej zaangażowanie oraz zaangażowanie innych nauczycieli i pracowników szkoły w szerzenie idei zdrowego stylu życia wśród wszystkich członków społeczności szkolnej.

Uzyskanie Certyfikatu Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie to potwierdzenie trzyletnich starań szkoły o to, aby propagować dobre zdrowie we wszystkich jego aspektach: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym, społecznym i duchowym.

bezNazwy1.jpegcertyfikat_2017_1.JPGcertyfikat_2017_2.JPGcertyfikat_2017_3.JPG