Sukces uczennic w X Powiatowym Konkursie Twórczości Młodych

Wśród laureatów tegorocznego X Powiatowego Konkursu Twórczości Młodych znalazły się aż trzy uczennice reprezentujące Zespół Szkół w Czudcu. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła Dominika Nieroda, II miejsce – Elżbieta Gzik, natomiast miejsce III – Mariola Lubas. Motywem przewodnim konkursu były słowa: „Kiedy myślę Ojczyzna – widzę Matkę”, przypominające piękną postać polskiego papieża – św. Jana Pawła II.

Werdykt jury ogłoszony został 18 maja br. w „Siedlisku Janczar” podczas finału rajdu pieszego „Majówka Młodych”. Goście oraz uczestnicy rajdu mieli możliwość zobaczyć ciekawą wystawę nagrodzonych prac plastycznych. Młodym artystkom i ich opiekunce mgr Annie Cygan gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!