Pożegnanie absolwentów szkoły 2017

W piątek 28 kwietnia z łezką w oku pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Technikum Budownictwa i Technikum Żywienia. W okolicznościowym przemówieniu pani dyrektor Marta Proksa przypomniała najważniejsze osiągnięcia uczniów w nauce, w konkursach i olimpiadach a także ich bardzo duże zaangażowanie w pracę dla dobra szkoły i środowiska.

Dyplomy i nagrody swoim podopiecznym wręczyli m. in. wychowawca klasy mgr Krzysztof Zandecki, opiekunka Samorządu Uczniowskiego mgr Renata Żołądek, nauczyciel zawodu mgr Magdalena Farej oraz ks. Paweł Blat. Absolwenci podziękowali serdecznie paniom dyrektor, wychowawcy i wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za kilkuletnią współpracę i opiekę, za umożliwienie im realizacji wielu ciekawych i wartościowych przedsięwzięć a także za poczucie bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę. Uczniowie klas trzecich życzyli absolwentom „szerokich dróg”, „wysokich lotów” oraz pomyślności i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Starszym kolegom dedykowali nastrojowe piosenki „Ostatni raz z moją klasą” i „Jedna mała łza”, a w dowód sympatii wręczyli tort imponujących rozmiarów oraz symboliczne serduszka z przesłaniem „Uwierz w swoje marzenia”. Wzruszające chwile pożegnania utrwalone zostały na pamiątkowych fotografiach.