Przemysław Cop laureatem XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Finał Jubileuszowej XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbył się w Białymstoku w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły. Pogranicze Obojga Narodów powitało uczestników … deszczem i gradem. W dniu finału chmury stopniowo umykały z nieba przed uwalnianą wiedzą uczestników, aby po zakończonej rywalizacji mogli podziwiać zza szyb czerwonego „ogórka” Miasto Gospodarzy skąpane w promieniach słońca … .

W finale XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych wzięło udział 90 uczestników (w tym 20 dziewcząt) wyłonionych w eliminacjach okręgowych. Uczeń naszej szkoły Przemysław Cop z kl. IV Technikum Budowlanego uzyskał tytuł laureata oraz zajął 15 miejsce w kraju. WIELKIE GRATULACJE !

IMG_1630.jpgIMG_1637.jpgIMG_1638.jpgIMG_1648.jpgIMG_1699.jpg