Walentynkowy kiermasz rozmaitości!

Uczniowie technikum architektury krajobrazu zorganizowali w szkole walentynkowy kiermasz, na którym zaprezentowali swoje prace. Wśród zgromadzonych przedmiotów dekoracyjnych: ozdobnych roślin, świeczników, gadżetów wykonanych z drewna i ogromnej ilości serduszek znalazły się również wyhodowane przez uczniów zioła – bazylia i mięta, aby życie zakochanych miało odpowiedni zapach i smak.

Ku naszej radości, kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dla ukochanej osoby, mamy, babci … Naszym celem było tym razem zgromadzenie funduszy na materiały, z których wykonywać będziemy karmniki, budki dla ptaków oraz domki dla owadów w ramach akcji "Ożywić pola" - ROK GĘGAWY.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej inicjatywy i już zapowiadamy kontynuację działań z okazji Dnia Kobiet i Wielkanocy. Zabieramy się do intensywnej pracy, by przygotować dla Państwa kolejną miłą niespodziankę!

walentynki2017_1.jpgwalentynki2017_2.jpgwalentynki2017_3.jpgwalentynki2017_4.jpgwalentynki2017_5.jpg