Udany start w Ogólnopolskim Interaktywnym Konkursie Języka Angielskiego!

W konkursie, który odbył się 8 grudnia 2016 roku, uczestniczyło 1220 uczniów ze 160 szkół w całej Polsce. Województwo podkarpackie reprezentowało blisko 200 uczniów, ustępując liczebnością tylko województwu mazowieckiemu i małopolskiemu. W naszej szkole do językowych zmagań przystąpili dwaj uczniowie klasy IV Technikum Budowlanego: Krzysztof Nowak i Arkadiusz Świerad. Konkurs miał nowatorską formę interaktywnego testu do rozwiązania online.

Był podzielony na kategorie wiekowe i wymagał udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów języka, głównie z zakresu gramatyki i leksyki, w połączeniu ze sprawnością rozumienia ze słuchu. Pod uwagę brano również czas wykonania testu. Krzysztof z bardzo wysokim wynikiem 91,25% zajął I miejsce w województwie podkarpackim i 25 miejsce w kraju. Krzysztofowi i jego nauczycielce mgr Beacie Wójcik serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

DSC_1900.JPGDSC_1903.JPGDSC_1908.JPG