PODZIĘKOWANIE ZA WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

Szkolne Koło Caritas oraz Samorząd Szkolny przy Zespole Szkół w Czudcu składają serdeczne podziękowaniawszystkim osobom, którewłączyły się w akcję charytatywną na rzecz dzieci z Katolickiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące.

Akcja została przeprowadzona w dniach 2 – 3 grudnia 2016 roku w dwóch sklepach: Groszek w Czudcu oraz Delikatesy Centrum w Zarzeczu.

Szczególne słowa uznania i wdzięczności za okazaną pomoc oraz za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki kierujemy do kierownictwa i personelu w/w sklepów.

Bardzo serdecznie dziękujemy nauczycielom, a zwłaszcza opiekunom organizacji szkolnych: paniom Renacie Żołądek i Agnieszce Dziadosz, ks. Pawłowi Blatowi - bez Waszego wsparcia zorganizowanie tej zbiórki byłoby niemożliwe.

Dziękujemy koleżankom i kolegom za wrażliwość, bezinteresowną chęć czynienia dobra, pomoc i życzliwość, zato, że z takim poświęceniem wsparliście akcję.

Dziękujemy:Sebastianowi Domino, Marcelinie Baran, Karolinie Kopeć, Dawidowi Pięciak, Agnieszce Haligowskiej, Paulinie Iskrzyckiej, Joannie Wójcik, Patrycji Bieda, Patrycji Mroczka, Gabrieli Kaźmierskiej, Aleksandrze Gierlak, Natalii Dziadosz, Agnieszce Ruszała, Sylwii Kaczor, Patrykowi Złotek, Arkadiuszowi Rumak, Kamilowi Piątek, Karolinie Ciuba, Patrycji Tyjewskiej, Patrycji Król, Gabrielowi Sarna, Natalii Szela, Angelice Łąckiej, Żanecie Złotek, Agacie Wiater, Patrycji Rykała, Anecie Pałys, Urszuli Stanek, Dorocie Furtek, Kamilowi Kusiowi.

Nie zawiedli nas także rodzice naszych uczniów, mieszkańcy Czudca, Zarzecza oraz okolic, którzy okazali wielkie serce i nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących. Dzięki Waszej hojności i otwartości serc udało się zgromadzić bardzo dużą ilość artykułów żywnościowych, chemicznych oraz szkolnych, które zostaną przekazane 9 grudnia 2016 roku na ręce pani dyrektor w/w placówki opiekuńczo-wychowawczej Siostry Teresy Bielak.

Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę, pragniemy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzyć wszystkim zdrowia, pomyślności i życzliwości bliźnich w Nowym 2017 Roku.

Szkolne Koło Caritas

Samorząd Szkolny Zespołu Szkół w Czudcu