Kompozycja z kwiatów „na sportowo”

Nietypowe zlecenie, jakie otrzymali uczniowie technikum architektury krajobrazu, tym razem dotyczyło tematyki sportowej. Naszym zadaniem było wykonanie kompozycji kwiatowej na stół cateringowy na uroczystość zakończenia Roku Sportu w powiecie strzyżowskim.

W kompozycji zdecydowaliśmy się przede wszystkim na kolor zielony, ponieważ jest to kolor murawy, i na dominujący motyw biało-czarnej piłki futbolowej, ponieważ ta dyscyplina sportu jest w naszym kraju szczególnie popularna. Do pracy przystąpiliśmy z prawdziwą przyjemnością, bo są wśród nas wierni kibice narodowej reprezentacji! Pragniemy pogratulować koleżankom i kolegom osiągnięć we wszystkich dyscyplinach sportowych i życzyć dalszych sukcesów w przyszłości!

sport2016_1.jpgsport2016_2.jpgsport2016_3.jpgsport2016_4.jpgsport2016_5.jpg