ZABAWA ANDRZEJKOWA W PLACÓWCE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ W ŁĄCE

Na zaproszenie Katolickiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łące młodzież z naszej szkoły w dniu 24 listopada 2016 roku wzięła udział w Zabawie Andrzejkowej.

W zabawie uczestniczyło 14 uczniów, którzy angażowali się w zbiórkę charytatywną żywności, artykułów szkolnych i chemicznych na rzecz dzieci z w/w placówki w ubiegłym roku, wraz z opiekunami.

Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc wychowanków Katolickiej Placówki OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ W ŁĄCE zapraszamy do włączenia się w zbiórkę, która odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia 2016 roku w placówkach handlowych: Groszek w Czudcu, ul. Rzeszowska 2; Delikatesy Centrum, ul. Kolejowa 9 i Delikatesy Centrum, Zarzecze 23a.

andrzejki_2016_1.JPGandrzejki_2016_2.JPGandrzejki_2016_3.JPGandrzejki_2016_4.JPGandrzejki_2016_5.JPGandrzejki_2016_6.JPGandrzejki_2016_7.JPGandrzejki_2016_8.JPGandrzejki_2016_9.JPG