Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”

W XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”, organizowanego przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów- JERSZ pod patronatem Politechniki Wrocławskiej i Ośrodka Rozwoju Edukacji, brało udział 8 uczniów naszej szkoły. Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań uczniów krajami niemieckojęzycznymi, rozwijanie różnych sprawności językowych oraz stwarzanie możliwości intelektualnego współzawodnictwa wśród uczniów danej szkoły, jak również szkół w skali województwa i kraju.

W konkursie brało udział ponad 5 tys. uczniów z różnych typów szkół. W naszej szkole z wyzwaniem najlepiej poradził sobie Karol Stawarz – uczeń klasy I Technikum Żywienia, gratulujemy. Z każdym rokiem konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły.

konkurs_maj2016_1.jpgkonkurs_maj2016_2.jpgkonkurs_maj2016_3.jpgkonkurs_maj2016_4.jpg