Nasze uczennice na Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych

Uczniowie Zespołu Szkół w Czudcu po raz siódmy wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy i Umiejętności Policyjno – Prewencyjnych „ W Służbie Społeczeństwu – Bezpieczna Szkoła- Bezpieczna Polska”, w którym rywalizowało osiem drużyn, w tym siedem ze szkół o profilu policyjnym, wojskowym i strażackim. Reprezentacja naszych dziewcząt wystąpiła w składzie: Aleksandra Gierlak- kapitan drużyny, Aleksandra Solecka i Gabriela Kaźmierska i była jedyną drużyną, która nie uczęszcza do szkoły o kierunku związanym ze służbami mundurowymi.

Dziewczęta w klasyfikacji końcowej zajęły dobre piąte miejsce. W nagrodę otrzymały puchar, dyplom oraz mini wieżę stereo . Naszym młodym zawodniczkom i ich opiekunowi mgr Jackowi Lenartowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMAG0004.jpgIMAG0008.jpgIMAG0010.jpgIMAG0025.jpgIMAG0029.jpgIMAG0031.jpgIMAG0034.jpg