Byliśmy na Majówce Młodych 2016!

Tegoroczna Majówka Młodych zgromadziła rekordową liczbę uczestników z powiatu ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego! Wśród kilkuset piechurów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: Renatą Żołądek, ks. Pawłem Blatem i Wojciechem Szelą.

Pokonanie około 15 kilometrów w niezbyt sprzyjającą pogodę wymagało od wszystkich dobrej kondycji fizycznej i wytrwałości. Na szczęście trasa wiodła przez urozmaicony i malowniczy teren, a wędrowcom dopisywały humory i dobry nastrój! Był czas na intensywny marsz, chwilę odpoczynku i wspólną modlitwę przy przydrożnej kapliczce. Po dotarciu do „Siedliska Janczar” w Pstrągowej uczestnicy Majówki mogli odpocząć, podzielić się wrażeniami i zregenerować siły, spożywając ciepły posiłek.

Za rok dzielni wędrowcy spotkają się na jubileuszowej X Majówce Młodych!

pelgrzymka2016_1.JPGpelgrzymka2016_2.JPGpelgrzymka2016_3.JPGpelgrzymka2016_4.JPGpelgrzymka2016_5.JPGpelgrzymka2016_6.JPGpelgrzymka2016_7.JPG