Artystyczny sukces Marioli !

18 marca br. został rozstrzygnięty VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nasi Sąsiedzi- Zwierzaki duże i małe”. Konkurs został zorganizowany w ramach współpracy transgranicznej pomiędzy miastami Vranov nad Topl´ou i Rzeszowem.

Jury oceniło 1094 prace nadesłane łącznie ze 156 placówek (122 z województwa podkarpackiego i 34 z kraju proszowskiego na Słowacji). Obraz naszej uczennicy z klasy I Technikum Żywienia Marioli Lubas został doceniony i zakwalifikowany do wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać od 15 kwietnia w Galerii Młodzieżowego Domu Kultury w Centrum Handlowym „Nowy Świat” przy ulicy Krakowskiej 20. Praca przedstawia biedroneczkę na tle ciekawie przenikających się pastelowych barw.

Marioli i jej opiekunce mgr Annie Cygan serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

konkurs2016_1.jpgkonkurs2016_2.jpgkonkurs2016_3.jpgkonkurs2016_4.jpgkonkurs2016_5.jpgkonkurs2016_6.jpgkonkurs2016_7.jpg