Międzyszkolny Turniej Trójek Siatkarskich w Czudcu!

Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Czudcu został rozegrany 2 lutego br. z udziałem 7 drużyn z sześciu gimnazjów z powiatu strzyżowskiego. Organizatorami turnieju – podobnie jak w poprzednich latach – byli nauczyciele wychowania fizycznego ZS : mgr Bartosz Hałas i mgr Wojciech Szela.

Pani dyrektor Marta Proksa życzyła młodym sportowcom udanych zawodów bez kontuzji, a ich trenerom satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów ich podopiecznych.

Do finału turnieju awansowały cztery drużyny.

Zwyciężyła drużyna z Czudca w składzie: Jakub Cupryś, Jakub Rykała, Arkadiusz Siuta, Ernest Teper. II miejsce wywalczyli ich koledzy z gimnazjum: Szymon Karnasiewicz, Dawid Oliwa, Tomasz Sanecki i Sebastian Stec. Trenerem młodych siatkarzy jest mgr Bogdan Kawalec. Miejsce III zdobyli chłopcy z Połomi: Brayan Gwiżdż, Michał Kocur, Michał Krok, Michał Mazur, podopieczni mgr. Konrada Podolskiego.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trenerzy zgodnie przyznali Ernestowi Teprowi z gimnazjum w Czudcu.

Zwycięska drużyna odebrała z rąk pani dyrektor okolicznościowy puchar, a Ernest – oryginalną statuetkę oraz torbę sportową.

Wartościowe nagrody i upominki wręczone zostały wszystkim triumfatorom i uczestnikom turnieju przez wicewójta Gminy Czudec pana Andrzeja Ślipskiego.

Na zakończenie organizatorzy sportowych zmagań zaprosili zawodników i ich opiekunów na posiłek regeneracyjny do sali konsumpcyjnej Zespołu Szkół w Czudcu. Chłopcy mieli sposobność zobaczyć szkołę oraz poznać jej ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują za finansowe wsparcie sponsorom przedsięwzięcia: Urzędowi Gminy w Czudcu, Karczmie Chłopskiej w Czudcu, klubowi Raf-Mar Neobus z Niebylca, klubowi Prosport Marmax Czudec oraz dyrekcji Ośrodka Edukacji Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej w Czudcu za udostępnienie hali sportowej.