Spotkanie noworoczne

22 stycznia w ZS w Czudcu w nastroju świąteczno-noworocznym odbyło się tradycyjne spotkanie z rodzicami uczniów podsumowujące wyniki I półrocza.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych z przewodniczącym Rady Powiatu Markiem Jurzystą i wicestarostą strzyżowskim Janem Stodolakiem na czele, a także pracodawcy naszych uczniów odbywających praktyki zawodowe: Elżbieta Czarnik - piekarnia "Podzamcze", Joanna Zaręba, Jan Oliwa – „Spółdzielnia Samopomoc Chłopska", Wojciech Sikora - firma "SAWE", Adam Flaga - Usługi remontowo-budowlane, Marek Włoch "Autoklinika" Serwis samochodów japońskich i koreańskich.

Równocześnie w pracowni gastronomicznej odbywały się warsztaty dla uczniów i nauczycieli, których celem była prezentacja nowoczesnego pieca konwekcyjnego oraz jego wszechstronnego wykorzystania. Warsztaty poprowadził kucharz z restauracji „Cztery strony świata” w Rudnej Małej - Krzysztof Ginter.

wywiadowka_2016_1.jpgwywiadowka_2016_2.JPGwywiadowka_2016_3.JPGwywiadowka_2016_4.jpg